1

Åpen scene 2017

Maybe later... Årets kull 2017/2018
Veiledere: Janne Foss og Heidi Jessen
Dansere: Eva Blixt, Thea K. Dolmen, Sigrid K. Dugstad, Åshild Dybwad, Stine H. Gjestvang, Ida Victoria K. Hauge, Kristina Høydal, Vilde Jønland, Lene Karlstad, Thea Kolmannskog, Kamilla Nervik, Rakel Ø. Nesje, Solveig W. Pedersen, Zora Pettersen, Johanna Primavera, Emma Reian, Ole Marius Støle, Laetitia Tomaselli, Freya Borghild Torsfred, Ida Simone Weidemann, Jeanett Wesstøl og Silje Marlen S. Wøhni
Musikk: Horses og Thom Yorke
-------------------------------------------

MASS
Koreografi: Rina Rosenqvist (kull 2012/2013)
Dansere: Anne Bratteberg, Synne Garvik, Kristian Høiland, Line Joten, Rina Rosenqvist, Magdalene Solli og Ingeborg Bjerke Styve
Musikk: Jon Hoplins
-------------------------------------------
Midt i mellom søvn
Koreografi og dans: Maria Kristina Klungnes Berg (kull 2013/2014)
Musikk: Rain relax
-------------------------------------------
Toki - MERAKI
Koreografi: Emma Damskau (kull 2010/2011)
Dans: Cassandra Moldenhauer, Daniel Soheili Elahi, Sara Forsberg, Kristin Agnes Haugstad, Bodil Vikane Hindrum, Leda Jareg, Emma Madsen, Stine Dombeck Birkedal, Julia Brovold og Emma Damskau
Musikk: Sevdaliza, Mela Murder
-------------------------------------------
She - Girls Dance Company
Koreografi: Andrea Winsnes (kull 2014/2015)
Dans: Pailin Berg, Mina Guthu, Putli Hellesen, Kristina Elise Lefstad, Thea Setsaas Kjeldsberg og Andrea Winsnes
Musikk: RY X Remix, Rihanna
-------------------------------------------
DREAMS
Koreografi & Dans: Michael Vedeler og Helle Kvam Leraand (kull 2015/2016)
Animasjon: Anna Kuznik
Musikk: Mix Michael Vedeler

2

1

Åpenscene 2016

Jeg.Offline
Koreografi & dans: Spin Off Forstudium elever (Kull 2016-2017)
---------------------------------
This page was intentionally left blank
Koreografi og dans: Trude Leirpoll
---------------------------------
Albatross
Koreografi og dans: Marthe Aleksandra J. Aagesen og Hanna Johansson
---------------------------------
Memories from nowhere
Koreografi & Dans: Ornilia Ubisse. Dansere: Andrea Winsnes, Bodil Hindrum, Jens Aamodt, Michael Aspli, Nadege Kubwayo, Mina Guthu, Johanne Nomerstad og Ornilia Ubisse
---------------------------------
Tv taught me how to feel
Koreografi: Sigurd Christian Dahle Uberg
Medvirkende & Dans: Anne Lise Rønne og Sigurd Christian Dahle Uberg
---------------------------------
Unusual
Koreografi: Kristian Vindsnes
Dans: Kristian Vindenes, Aslak Nygård, Marte Bjørnseth, Emilie Jungersen og
Oda Bjørnholm
---------------------------------
Jeg faller, alene?
Koreografi & dans: Spin Off Forstudium elever (Kull 2016-2017)
2

1

Åpenscene 2014

Memoryhouse. Var du der alltid eller kom du nå?
Koreografi & dans: Spin Off Forstudium elever (Kull 2014-2015)
---------------------------------
FIVE
Koreografi og dans: Tonje Martine Lorgen Kirkholt, Fredrik Melby Petrov, Stian Bergdølmo, Linn Didriksson og Anna Einemo Frøysland
---------------------------------
The Violince of Nagasaki
Koreografi og dans: Aces Crew, her ved; Djærika Buccat, Diska Livia, Irma Micaela Gilboe og Anna Manuela Giacopinelli
---------------------------------
Menneske på boks
Koreografi og dans: Tuva Selmer-Olsen
---------------------------------
DharmaniA
Koreografi og dans: Trude Amalie Leirpioll og Karoline Berg Ellingsen
---------------------------------
Overcome
Koreografi og dans: Kristian Vindenes, Albin Lindèn og William Boo
---------------------------------
How to Love you
Koreografi og dans: Hedda Rivrud og Tony Tran
2